Kto bude voliť Kollára, chce vládu s liberálmi, ktorí podporujú migráciu a LGBTI - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Kto bude voliť Kollára, chce vládu s liberálmi, ktorí podporujú migráciu a LGBTI

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek sa v pravidelnej relácii na portáli Kulturblog.sk pustil do šéfa strany Sme Rodina Borisa Kollára.

Ten nedávno vylúčil z povolebnej spolupráce stranu SMER a ĽSNS. To znamená, že jeho kroky smerujú k spolupráci so silno neoliberálnymi stranami. Dokonca Mazurek hovoril o tom, že Kollár pôjde len do takej vlády, kde bude Daniel Lipšic ministrom vnútra.

Boris Kollár sa však často prezentuje konzervatívnymi hodnotami a tradičnou rodinou. Toto je však nezlúčiteľné so stranami, s ktorými sa chce spájať. Tie pretláčajú progresívne liberálnej riešenia. Sú za prijatie moslimských a afrických migrantov, nevadí im silné pretláčanie LGBTI ideológie, kde si ľudia myslia, že existuje viac ako 300 pohlaví, a rodičia by sa nemali volať mama a otec, ale rodič 1 a rodič 2.

Kollárove vyhlásenia teraz tak vyzerajú len ako prázdne reči pre voličov a po voľbách sa tak spojí so stranami, ktoré s jeho programom nemajú nič spoločné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *