Krupa z ĽSNS zase nemal rúško v parlamente. Stačilo, že si prekryl ústa rukou! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Krupa z ĽSNS zase nemal rúško v parlamente. Stačilo, že si prekryl ústa rukou!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci sú známi tým, že kritizujú niektoré protipandemické opatrenia a nazývajú ich nezmyselnými. Marian Kotleba upozorňuje na to, že poslankyňa Drábiková (OĽANO), ktorá bola dvakrát očkovaná a neustále nosí respirátor, sa aj tak nakazila koronavírusom. Podľa Kotlebu sú tu tieto nariadenia len na to, aby pomaly zotročili ľudí.

Dnes pred obedom jeden z poslancom ĽSNS Peter Krupa opäť nemal v parlamente nasadené rúško. Ako tvrdí, má na to od doktora aj potvrdenie, že je na rúško alergický. Keď ho vyzval podpredseda parlamentu, aby si prekryl horné dýchacie cesty, poslanec ĽSNS Krupa si len dal ruku pred ústa a podpredsedovi to stačilo. V parlamente sa okamžite začal ozývať smiech či pohoršenie.

Redakcia Magazín1 kontaktovala aj samotného poslanca Petra Krupu, ktorý nám potvrdil, že po upozornení podpredsedu parlamentu si len položil ruku pred ústa.

One Reply to “Krupa z ĽSNS zase nemal rúško v parlamente. Stačilo, že si prekryl ústa rukou!”

  1. PRESTANTE nazyvat ktorehokolvek poslanca z LSNS ako ‚Kotlebovec‘. Kazdy z nich ma meno aj priezvisko!
    Ani poslancov zo SAS nevolate SASKAR, z OLANO – OLANOVEC, Sme Rodina – SMERODINKAR, z HLAS – HLASOVEC….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *