adplus-dvertising

Krištufková sa po prevalení s Kočnerom vzdáva funkcie splnomocnenkyne

Poslankyňa, ktorú do parlamentu dostal Boris Kollár a ktorý je aj otcom jej dieťaťa sa vzdáva funkcie splnomocnenkyne vlády pre rodinu. Uviedla to v nedeľu poobede na tlačovej konferencii.

Krištufková (Sme Rodina) je známa svojou minulosťou, kedy bola označovaná ako milenka mafiánov. Mala styky s rôznymi kontroverznými osobami, ktoré dnes sedia vo väzení alebo sú mŕtvi. Krištufková priznala kamarátsky vzťah s Kočnerovou manželkou, ale so samotným Kočnerom vzťah poprela.

Po zverejnení fotografii, kde si Krištufková užíva na jachte Mariana Kočnera sa rozhodla vzdať sa funkcie splnomocnenkyne vlády pre rodinu.

„Nestojí mi za to, aby cez moju osobu útočili na vládu, naše hnutie a moje deti,“ odkázala na tlačovke.

Krištúfková v roku 2015 poslala Kočnerovi podľa dešifrovanej komunikácie z jeho mobilu niekoľko správ, ktoré sa pravdepodobne týkali dvoch spoločných stretnutí. 

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.