Zo sveta

Kresťanskú reštauráciu v Anglicku musia zatvoriť! Nepáčila sa miestnej LGBTI komunite

Kresťansky vedený reťazec americkej rodinnej reštaurácie Chick-fil-A stratí svoju prvú britskú pobočku. Nepáčila sa miestnej komunite LGBT. Pritom rodinný reštauračný reťazec je v Spojených štátoch veľmi obľúbený. Má zhruba 2 400 pobočiek.

Nákupné centrum Oracle v anglickom meste Reading, kde má táto kresťanská reštaurácia svoju pobočku neobnoví majiteľom prenájom na ďalšie mesiace.

Hovorca obchodného centra povedal pre médiá, že neobnovenie nájmu pre túto kresťanskú reštauráciu bude správna vec.

Ako je známe, sieť amerických reštaurácií Chick-fil-A je známa poskytovaním darov kresťanskej charitatívnej organizácii Armáda spásy. Sú aj štedrými podporovateľmi Domu detí Paula Andersona a kresťanských športovcov, čo sú podľa BBC odporcovia LGBTQ.

Spoločnosť spôsobila medzi ľavicovými liberálmi rozruch v roku 2011, keď jej predseda vyjadril presvedčenie, že manželstvo je vzťah medzi mužom a ženou, a že preto nemôžu podporovať kroky k legalizácii manželstiev rovnakého pohlavia. Nedávno však hovorca vo svojom vystúpení pre BBC vyhlásil, že v dnešnej dobe sa spoločnosť zamerala na „mládež a vzdelanie“ a že „nikdy neposkytla dar za účelom podpory sociálnej alebo politickej propagandy“.

„V sieti reštaurácií Chick-fil-A je zamestnaných asi 145 000 ľudí. Sú čierni, bieli, gejovia, kresťania i nekresťania, „protestoval hovorca spoločnosti.

6 Replies to “Kresťanskú reštauráciu v Anglicku musia zatvoriť! Nepáčila sa miestnej LGBTI komunite

  1. tak to asi moc křesťanská restaurace nebude, když tam mohou pracovat i gayové. To , že dává dary křesťanským organizacím ji křesťanskou neudělá. Udělá ji křesťanskou jenom to, když bude uplatňovat křesťanské hodnoty a preference.

  2. Kresťanstvo má byť úplne potlačené a je predurčené na úplný zánik.vypalovanie a ničenie kostolov,prerabanie kostolov na mešity, LGBT propaganda,uchylovia,fetaci,pedofilia,zoofilia,nekrofilia,neskôr aj kanibalizmus,toto všetko expanduje a je to predzvesťou zániku vyspelej civilizácie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *