Slovensko

Krčméryho veľmi blízka rodina pracuje 25 rokov pre Pfizer na Slovensku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Epidemiológ Vladimír Krčméry, ktorý na Slovensku v plnej miere odporúča očkovanie proti koronavírusu a poznáme ho najmä z médií, má podľa všetkého vo svojej rodine ľudí, ktorí majú k vakcíne ešte bližšie.

Podľa informácii, ktoré kolujú internetom a verejne dostupných zdrojov má mať Krčméry sestru Máriu Noskovičovú rod. Krčméryovú. Tá podľa pracovného profilu na LinkedIn pracuje pre spoločnosť Pfizer už 25 rokov! (24 rokov aj 10 mesiacov)

Noskovičová je z verejných zdrojov skoro 25 rokov vo firme Pfizer na vrcholných pozíciách. Aktuálne je riaditeľkou klinického skúšania vo Pfizeri pre Slovensko a Česko.

Podobnosť s Vladimírom Krčmérym je viac než veľká či po vizuálnej stránke, mimicky alebo rečovo. Oficiálne však nemáme potvrdené, či ide o sestru alebo inú rodinnú príslušníčku. Fotografia s anglickým názvom „We Are Family“ čo znamená „My sme rodina“ však dokazuje, že s Krčmérym sa poznajú a označujú ich za rodinu. Fotografiu uverejnil s popisom podľa všetkého manžel Márie Noskovičovje „Krízový štáb rozpustený, nastupuje štáb rodinný. Vysoký výskyt narodenín, menín a lekárov na m2“ napísal.

One Reply to “Krčméryho veľmi blízka rodina pracuje 25 rokov pre Pfizer na Slovensku”

  1. no a? očkovalo sa aj za komunizmu,a nikto nič neriešil. Dnes bohužiaľ vďaka internetu dokáže pár nevzdelaných ľudí narobiť väčší hluk, to je všetko. A že sa púšťate do rodiny jedného užitočného odborníka, to je vám len na hanbu. Naozaj neviem, čo vás núti takto škodiť iným, či sa cítite menejcenní, alebo čo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *