Krčméryho syn je členom inštitútu, ktorý financuje Bill Gates a Rockefellerovci - MAGAZÍN 1
Slovensko

Krčméryho syn je členom inštitútu, ktorý financuje Bill Gates a Rockefellerovci

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Portál extraplus.sk informuje o tom, že syn infektológa Vladimíra Krčméryho, Michal Krčméry je členom nie len americkej obchodnej komory, ale aj Aspen inštitútu, ktorý financuje nadácia Billa Gatesa či Rockefellerovci.

Michal Krčméry získal titul Mgr. z medzinárodnych vzťahov na Ekonomickej univerzite v Bratislave a neskôr študoval vo Francúzsku, v Mexiku, ale aj na Islandskej univerzite. V rokoch 2010 – 2011 pôsobil na Haiti a v Burudni ako koordinátor rozvojovej pomoci. Pôsobil v americkom kongrese a v súčasnosti je riaditeľom Americkej obchodnej komory na Slovensku, informuje Extra Plus.

Aspen inštitút, ktorého je členom syn Krčméryho financuje Bill Gates, ktorý naň posiela milióny dolárov. Úlohou inštitútu je združovať politikov a ľudí v médiách či verejnom priestore. Zastávajú rodovú rovnosť, LGBTI, migráciu, boj proti globálnemu otepľovaniu či očkovanie proti COVID-19. 

Členom tohto inštitútu sú aj Iveta Radičová, Mikuláš Dzurinda či primátor Matúš Vallo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *