Krčméry má problém: Nahnevaní ľudia na neho vytiahli zbraň! On vraj len odporúča očkovanie - MAGAZÍN 1
Slovensko

Krčméry má problém: Nahnevaní ľudia na neho vytiahli zbraň! On vraj len odporúča očkovanie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Profesor Krčméry, ktorého Slovensko spoznalo vďaka pandémii a ktorý sa nechal ako prvý zaočkovať má vo vlastnej krajine problémy. Nahnevaní Slováci na neho neútočia len v online priestore, ale aj v reálnom živote.

Krčméry sa musel preto ukryť v zahraničí a na Slovensko chodil len občas. Spravil tak na odporúčanie polície, keďže zažil fyzické útoky, vyhrážky smrťou jeho deťom a dokonca na neho vytiahli aj strelnú zbraň. 

Všetko je to vraj preto, že si robil len svoju prácu a Slovákom odporúčal očkovanie a jeho dôležitosť. Útoky podľa Krčméryho prestávajú, pretože sa o neho začala zaujímať polícia aj ministerstvo vnútra.

One Reply to “Krčméry má problém: Nahnevaní ľudia na neho vytiahli zbraň! On vraj len odporúča očkovanie”

  1. Asi zaraba dobre peniaze za odporucanie experimentalnych vaccin bez akejkolvek zaruky. A Bohu zial najde sa este dost ludi co sa nechaju stepit sajrajtom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *