Krajčímu bolo smiešne, že nevedel, kedy presne zasadne vláda a bude riešiť veľmi dôležitú vec a to lockdown?

Minister zdravotníctva Marek Krajčí bol hosťom diskusnej relácie Na Telo v TV Markíza a hovoril na tému očkovania, ale aj o prichádzajúcom lockdowne, o ktorom má ešte rozhodnúť vláda a ústredný krízový štáb a upresní sa, ako to nakoniec celé bude vyzerať. Pandemická komisia navrhla tvrdší lockdown, aký bol najprv predstavený, no všetko sa dozvieme až od nasledujúceho týždňa.

Krajčí však nedokázal odpovedať moderátorovi, kedy zasadne vláda, ktorá o tom rozhodne. Vraj presne ešte nevie, len vie, že to bude skôr ako v stredu (16.12). Moderátor mu však pripomenul, že je to už dva a pól dňa od vtedy, čo ohlásili asi najpodstatnejšiu vec pre spoločnosť a oni stále nevedia, kedy zasadne vláda.

Minister Krajčí sa začal vykrúcať, že mu premiér povedal, že to bude skôr ako v stredu, ale sám ešte nevie kedy. Zaujímavé, že ide o tak závažnú vec, ale stále má vláda čas a dokonca ani presne nevie kedy zasadne. Počas celej odpovede mal Krajčí dobrú náladu a dokonca sa smial. Smeje sa však asi jediný, keďže Slovákom veľmi do smiechu nie je.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353