Slovensko

Krajčí ani hygienik Mikas nemaju Covid-19. Rokovali niekoľko hodín s nakazeným

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte 6.septembra sme sa dozvedeli, že minister zdravotníctva Marek Krajčí nastúpil do karantény, pretože sedel na zasadnutí konzília, kde spolu s ním v miestnosti boli aj človek nakazený Covid 19.

V pondelok ráno sme tiež zistili, že v izolácii zostal aj hlavný hygienik Ján Mikas. Ostávalo len čakať na výsledky testov.

Minister zdravotníctva Krajčí však v utorok večer informoval na sociálnej sieti o tom, že je negatívne testovaný na koronavírus a nenakazil sa ani on, ani hygienik Mikas. „Vo štvrtok sme rokovali niekoľko hodín, všetci za jedným stolom, s rúškami na tvári, vetrali sme. Medzi nami sedel chorý na Covid-19, cítil sa slabší, mal iba zaľahnuté v ušiach,“ napísal Krajčí.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!