Kotlebu z Covidu vraj vyliečilo malé množstvo vodky, ktoré si dolieval do liekov (Video)

Šéf ĽSNS Marian Kotleba nahral úprimné video na jeho profile. Hovorí tam, ako sa dostal z Covidu a čo mu pomohlo (video na konci článku).

Kotleba už na súde upozorňoval, že má zvýšenú teplotu. Sudkyňu to nezaujímalo a nechala súd až do večerných hodín prebiehať. Následne Kotleba ochorel a mal pozitívny test na Covid 19. Kotleba mal horúčky a liečil sa bežnými liekmi.

Šéf ĽSNS prekonal už v roku 2015 silný obojstranný zápal pľúc, kedy ležal v ťažkom stave v nemocnici. Tentokrát sa však nespoliehal na bežné lieky a použil vlastný recept! Do roztoku, kedy sa ešte v minulosti pridával alkohol a dnes tam chýba, si Kotleba dolieval vodku a podľa jeho slov mu to pomohlo.

Kotleba ďalej vo videu hovorí o tom, že za jeho školských čias bývala polovica triedy chorá na ťažšie choroby ako dnes a nikto z toho žiadnu paniku nerobil. „Vkuse pólka triedy chorá na hnisavé angíny“.

Upozorňujeme, že článok nie je návod ako liečiť koronavírus! Všetky dostupné informácie nájdete na stránke korona.gov.sk

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353