Politika

Kotlebu by ľudia za premiéra naozaj chceli. Po úspechu na Markíze v našej ankete obsadil prvé miesto

V nedeľu sme spustili vlastnú online anketu, kde sme sa opýtali, koho by ste chceli za premiéra Slovenskej republiky.

S jasným výsledkom zvíťazil Marian Kotleba, ktorému dalo hlas 63% čo bolo 2 867 hlasov. Na druhom mieste sa ocitol Štefan Harabin, ktorý získal 12% hlasov. Tretiu priečku uzavrel Boris Kollár so 7% hlasov.

Podla tohto výsledku je jasné, že naši čitatelia sú konzervatívnejšie ladení, kedže Michal Truban a Richard Sulík dostali len po 2% hlasov.

V prieskume, ktorý robila TV Markíza skončil náš víťaz Marian Kotleba na druhom mieste pred súčasným premiérom Petrom Pellegrinim. To znamená, že Kotlebu si praje naozaj veľký počet ľudí za premiéra.

7 Replies to “Kotlebu by ľudia za premiéra naozaj chceli. Po úspechu na Markíze v našej ankete obsadil prvé miesto

  1. Dennik Sme.by napisal ze.jeho volici su fasisti. Lebo ako sa.hovori fasista je ten ktorych druhych nazyva fasistami.

  2. Smer konecne upada (pad slovenakeho rima) Pan Harabin je nakazeny smerackou stranou, kedze tam bol a asi politicky si ho robili ako zolika na horsie casy. Chceme pana Kotlebu, nieco nove, ak sa to to dalsich volieb nezmeni a nedajboze zhorsi tak ludia uz volit nebudu. Nastala IFONE MOBILE generacia. Skorumpovane noviny nik uz necita, len starsia populacia.

  3. Marian Kotleba by bol super,ale mal by to tažké všetci by sa proti nemu spojili možno až na Kolára musel by vyhrat volby na 60 %.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *