Kotlebovi zmazali video, ktoré malo viac ako pól milióna videní. Hovoril, ako sa vyliečil z Covidu

Sociálna sieť Facebook zmazala video Mariana Kotlebu, v ktorom hovoril, ako on sám porazil Covid 19. Vo videu hovoril o tom, ako použil metódy našich predkov a s liekmi začal užívať aj veľmi malé množstvo vodky. Okrem toho používal aj horúce kúpele so soľou.

Video malo na Facebooku za dva dni cez 515-tisíc videní a tisíce zdieľaní. Kotleba v ňom upozorňoval, že toto nie je návod na liečenie koronavírusu, ale že jemu to pomohlo.

Keď sme kontaktovali šéfa ĽSNS, aký bol dôvod vymazania jeho videa, odpísal nám v SMSke, že len tak zmizlo.

Šéf ĽSNS vo videu hovoril, že prekonal už v roku 2015 silný obojstranný zápal pľúc, kedy ležal v ťažkom stave v nemocnici. Tentokrát sa však nespoliehal na bežné lieky a použil vlastný recept! Do roztoku, kedy sa ešte v minulosti pridával alkohol a dnes tam chýba, si Kotleba dolieval vodku a podľa jeho slov mu to pomohlo.

Kotleba ďalej vo videu hovorí o tom, že za jeho školských čias bývala polovica triedy chorá na ťažšie choroby ako dnes a nikto z toho žiadnu paniku nerobil. “Vkuse pólka triedy chorá na hnisavé angíny”.

Upozorňujeme, že článok nie je návod ako liečiť koronavírus! Všetky dostupné informácie nájdete na stránke korona.gov.sk

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353