Kotlebovi zmazali video, ktoré malo viac ako pól milióna videní. Hovoril, ako sa vyliečil z Covidu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovi zmazali video, ktoré malo viac ako pól milióna videní. Hovoril, ako sa vyliečil z Covidu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sociálna sieť Facebook zmazala video Mariana Kotlebu, v ktorom hovoril, ako on sám porazil Covid 19. Vo videu hovoril o tom, ako použil metódy našich predkov a s liekmi začal užívať aj veľmi malé množstvo vodky. Okrem toho používal aj horúce kúpele so soľou.

Video malo na Facebooku za dva dni cez 515-tisíc videní a tisíce zdieľaní. Kotleba v ňom upozorňoval, že toto nie je návod na liečenie koronavírusu, ale že jemu to pomohlo.

Keď sme kontaktovali šéfa ĽSNS, aký bol dôvod vymazania jeho videa, odpísal nám v SMSke, že len tak zmizlo.

Šéf ĽSNS vo videu hovoril, že prekonal už v roku 2015 silný obojstranný zápal pľúc, kedy ležal v ťažkom stave v nemocnici. Tentokrát sa však nespoliehal na bežné lieky a použil vlastný recept! Do roztoku, kedy sa ešte v minulosti pridával alkohol a dnes tam chýba, si Kotleba dolieval vodku a podľa jeho slov mu to pomohlo.

Kotleba ďalej vo videu hovorí o tom, že za jeho školských čias bývala polovica triedy chorá na ťažšie choroby ako dnes a nikto z toho žiadnu paniku nerobil. “Vkuse pólka triedy chorá na hnisavé angíny”.

Upozorňujeme, že článok nie je návod ako liečiť koronavírus! Všetky dostupné informácie nájdete na stránke korona.gov.sk