Slovensko

Kotlebovi sa nepáči, že vláda má peniaze na mimovládky, ale nie pre slušné rodiny

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba sa na svojej facebookovej stránke kriticky pozerá na fungovanie novej vlády, ktorá má peniaze na podporu mimovládnych organizácii či americké stíhačky, ale nie na podporu „slušných rodín na vybavenie pre záchranárov a hasičov“.

„Priatelia, aj keď som vás počas leta nechcel otravovať politikou, pri týchto šašoch, čo máme teraz vo vláde, sa to proste nedá.
Najprv americký agent vo funkcii ministra obrany podá na vládu návrh na rozšírenie pôsobenia amerických vojakov na Slovensku o ďalšie štyri roky. A následne novozvolená predsedníčka Za ľudí v situácii, keď mnohí zamestnanci aj podnikatelia prišli vďaka projektu Covid-19 o prácu aj výplaty, vyčlení na svojom zbytočnom ministerstve milión eur pre mimovládky.
Na slušné rodiny peniaze nie sú, na vybavenie pre záchranárov a hasičov tiež nie, ale na mimovládky a americké stíhačky a vrtuľníky áno.
Priatelia, prosím povedzte mi, kto toto mohol voliť???“ napísal Kotleba.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *