Kotlebovi nedovolili v TV hovoriť o obrannej zmluve s USA. Natočil video, kde všetko povedal - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovi nedovolili v TV hovoriť o obrannej zmluve s USA. Natočil video, kde všetko povedal

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba bol v nedeľu hosťom relácie na RTVS, kde mu však nedovolili hovoriť obsiahlo o aktuálnej téme obrannej zmluvy so Spojenými štátmi americkými. A kým minister Jaroslav Naď tvrdí, že takouto zmluvou žiadne americké základne ani zbrane na Slovensku nebudú, opoziční poslanci to vidia inak.

Hneď v úvode videa Kotleba pripomína, že túto zmluvu už riešila aj bývala vláda a kritizuje to. Naopak chváli generálneho prokurátora Maroša Žilinku, ktorý proti prijatiu tejto zmluvy vzniesol desiatky pripomienok.

Zmluvu šéf ĽSNS nazýva okupačnou a podľa neho je pre Slovensko nevýhodná. Hovorí o tom, že ak by aj mohla zmluva priniesť na Slovensko peniaze v podobe rekonštrukcie vojenských objektov, tieto peniaze aj tak musia schváliť americkí poslanci.

Kotleba dodáva to, že za žiadne peniaze nestojí to, aby sme “americkým čižmám” odovzdali našu suverenitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *