Kotlebovec nachytal Pročka! Porušuje, čo iným prikazuje. Rúško vraj nemal takto dlho priamo v Národnej rade

Vládni poslanci sa neustále púšťajú do Kotlebovcov, ktorí sú kritickí k prísnym opatreniam či neustálym nosením rúšok. Samotný šéf ĽSNS Marian Kotleba si odmietol dať v poslednej relácii RTVS rúško. Zákon však žiadny neporušil.

To však vládnym poslancom nevadilo a začali na Kotlebu hádzať vedrá špiny. Kotleba vtedy pripomenul, aby sa nehrali na divadlo a že oni tiež v parlamente nosia rúška len na kamerách. To sa nepáčilo vládnemu poslancovi OĽANO a tvrdil, že oni rúška nosia neustále.

Poslanec ĽSNS Suja však nachytal Jozefa Pročka bez rúška! A to údajne celých sedem minút nemal na sebe. Či je to pravda nevieme, no na zábere nevidieť, že by Pročko pil vodu, či robil niečo, kde by rúško nemusel mať. Vychádza z toho tak len jedno, že poslanci vládnej koalície klamú a aj oni samotní rúška nenosia úplne stále.

Jozef Pročko sa k celej situácii vyjadril na sociálnej sieti. Podľa neho bola zámerne odstrihnutá fotografia, kde je vidieť, že pije vodu. Dôkaz však nedodal.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353