Kotlebovec, ktorý mal vytetovaný hákový kríž to oľutoval: "Mrzí ma to, bol som mladý" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovec, ktorý mal vytetovaný hákový kríž to oľutoval: “Mrzí ma to, bol som mladý”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zvolebnieva sa a na Ľudovú stranu Naše Slovensko sa snažia liberálne médiá hádzať tony špiny. V posledných reláciách vyhadzujú na oči Marianovi Kotlebovi, že v jeho straníckych radoch majú človeka, ktorý mal na hrudi vytetovaný maličký hákový kríž.

Tento kríž mal mať vytetovaný Rastislav Jakubík, ktorý si ho dal urobiť v mladom veku a ako sám priznal na tlačovej konferencii, veľmi toho ľutuje a mrzí ho to.

Vo svojom vyjadrení priznáva, že keď vstupoval do ĽSNS, takéto tetovanie už mal dávno prekryté a podla neho to bola mladická nerozvážnosť.

Politici ako Alojz Hlina či iní liberáli však predsedovi ĽSNS budú túto kauzu vyhadzovať na oči neustále, pretože Kotleba nebol zapletený do žiadnych Kočnerových kšeftov, ani sa nikdy nepodieľal na žiadnom korupčnom škandály a tak im ostáva jediné a to vyťahovať veci, ktoré však nikdy nikomu nijak neuškodili a boli už dávno oľutované.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *