Kotlebovec je presvedčený, že opatrenia vlády napáchali viac škody, ako samotný koronavírus

Poslanec Kotlebovej ĽSNS Milan Mazurek vystúpil v parlamente. Kritizoval vlády za ich nepripravenosť v pomoci ľuďom, ktorí prišli o zamestnanie či prijmi pre opatrenia vlády.

„A potom hovoríte, že sa snažíte. Tak ak je ten covid tak nebezpečný, ako to celý čas prizvukujete, čo ste potom robili celé leto? Ako ste pripravovali zdravotníctvo? Aké analýzy, aké dáta ste zbierali? Ako ste vyhodnotili, tú porovnávajúcu analýzu, či slovenskému národu viac ublížil ten samotný covid alebo vaše opatrenia?…“ povedal Mazurek.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353