Kotlebove tábory učia deti prežiť v bojových podmienkach - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebove tábory učia deti prežiť v bojových podmienkach

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tábory Kotlebovej Ľudovej mládeže uverejnili článok a galériu fotografii z tohtoročných letných táborov.

Chlapci a dievčatá stoja v pozore pri vlajke oddielu a venujú sa rôznym fyzickým aktivitám. Večer musí vybraná hliadka strážiť vlajku a všetci spia v stanoch. Podmienky, ktoré môžu pripomínať bojové zóny.

Cez deň sa venujú rôznym fyzickým aktivitám, kde si trénujú skok do diaľky, lukostreľbu alebo sa učia v prírode zapáliť oheň.

Dokonca ich kotlebovci trénujú aj bojové športy, akými sú napríklad kickbox a džudo.

“Našim cieľom je vychovať generáciu hrdých, slušných, statočných, čestných a verných synov a dcér slovenského národa, ktorých hodnotami nezatrasú strach, peniaze či túžba po moci. Mládež, ktorá chápajúc svoju dejinnú dôležitosť povedie svoju generáciu a svoj národ pevnými krokmi bez strachu z prekážok či nástrah, v ústrety lepšej a krajšej budúcnosti, v duchu hesla: „Verní sebe, svorne napred“. ” sa uvádza na stránke organizácie, ktorá sa stará o mládež.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *