Zo sveta

Kotlebovcov v Londýne čakali agresívni Rómovia a policajný vrtuľník: „Ja mu prije*em!“ (Video)

Ľudová strana Naše Slovensko bola pozvaná v rámci predvolebných mítingov aj do hlavného mesta Anglicka, kde mali diskutovať so Slovákmi žijúcimi v tejto krajine. Od začiatku bola celá akcia napadnutá Rómami žijúcimi v Anglicku, ktorí pod tvrdými vyhrážkami organizovali protest proti predstaviteľom ĽSNS (písali sme o tom tu).

Kotlebovcov nakoniec Rómovia naozaj počkali a protestovali za hlasného „Fašisti! Fašisti!“ spolu s aktivistami z LGBTI komunity, ktorí prišli aj hrdo s dúhovou vlajkou spolu s Rómami ukázať svoj nesúhlas s politikou ĽSNS. V jednom z video záznamov z akcie je dokonca počuť, ako jeden z Rómov hovorí o tom, že pokojne fyzicky napadne podporovateľov ĽSNS.

„Nesmiete začať fight! Môžete vykrikovať, ale nerob more ja som sa bála!“ kričí neznáma žena, ktorá protestuje proti ĽSNS. Na to jej odpovedá jeden z protestujúcich Rómov: „Ja mu prijebem more! Jak ma najebe!“.

Rómovia sa ešte pred akciou vyhrážala účastníkom ĽSNS aj fyzickou likvidáciou na sociálnych sieťach, kde otvorene hovorili o tom, že ak prídu „zabijú ich“.

Milan Uhrík, ktorý na tejto akcii rečnil sa vyjadril na sociálnej sieti, že akcia prebehla veľmi dobre až na pár nedostatkov, akými boli agresívni Rómovia či policajný vrtuľník.

„Dnešný akčný míting so Slovákmi v Londýne v skratke: policajná razia u organizátora, banda protestujúcich osadníkov dosťahovaných z východného Slovenska, policajný vrtuľník nad Londýnom, britskí tajní v pätách… 🙂 Ale nakoniec sme všetky prekážky prekonali a zorganizovali perfektnú kultivovanú diskusiu so slušnými ľuďmi 😉 Nádame sa! Slováci sú naj!“ napísal Uhrík.

72 Replies to “Kotlebovcov v Londýne čakali agresívni Rómovia a policajný vrtuľník: „Ja mu prije*em!“ (Video)

   1. Fašisti boli protestovať ,si pozri poriadne kto prišiel slušne a kto agresívne,ako sa vyhrážali zabitím a bitkou,to je to pravé správanie sa fašistov.

   2. kde sú fašisti? nevidím tam jediný transparent, jedinú indíciu o fašizme. za to rasovú nenávisť tam vidím z druhej strany od cigáňa….tak KTO JE fašistický rasista ?

 1. Ved tento dilino je z osady pri Košiciach!!! Je to semrak co nikdy nič nerobil len ojebaval ľudí!! Pungur…. Dilino z osady. Veľký čavo teraz. 😂 😂 😂 😂

  1. Stačí si pozrieť na Facebooku co Rómovia píšu o Slovákoch a potom už nech si každý spraví vlastný názor. Jeden Cigán keď komentoval Slovákov, že citujem „Geňa gádžovské“ tak som až normálne dostal nervy. Asi myslel/i tie „Geňa gádžovské“ ktorí im postavili bývanie a kŕmia ich a aj ich deti. Títo ľudia majú menšie IQ taktiež ako aj tí z LGBT skupiny. Osobne by som stopol vyplácanie sociálnych daviek a nech sa naučia robiť a tie byty ktoré zdemolovali tak by som ich pekne prerobil a dal ich tým biednejsim a slušným Slovákom ktorých máme v krajine neúrekom. Kto sa ešte tejto skupiny obyvateľov zástava tak to nemá v hlave vporiadku.

 2. Co chcete od primitivov ciganskych rasistickych,pre ktorych je kazdy gadzo ktory nesuhlasi z ich zlodejinami a nasilim rasista???Ved oni su ty neprisobivy fasisti,ktory maju skazdym problemi,ved o ich neznasanlivosti a spolunazivani v Schefielde s Pakistancami pisali vsetky anglicke media,ze ich odtial nevyhodia

  1. Bože chráň nech ich z tade nevyhadzujú. Nech naopak dovezú zo Slovenska všetkých do Anglicka a budú konečne krásne biele Vianoce 🙂

  2. cigáni zo Slovenska išli do Anglicka s celými svojimi rodinami, hlavne s deckami, pre sociálne dávky, nie preto, že tu nie je pre nich práca. Len vydrbávať každý sociálny systém

 3. čvarga cigánska,bude ta napádať a ohrozovať a potom ked sa budeš brániť a dáš mudo nosa,tak máš na krku obvinenie žesi rasista a fašista.Skúsenosť zo ZA.

 4. Ten gumkac a fasista ktory ich vyprovokoval do nepricetna v tom videu som bol ja…bolo to sposobene tym,ze ako clen LSNS som na stranicku akciu prisiel v stranickom obleceni a vynimkou troch-styroch kusov,ktori zrejme mali pocit ze vsetci naokolo su hluchi preto si musia hlasivky vykricat,ostatni boli normalni a dalo by sa s nimi v pohode diskutovat,takto ti jednotlivci kazili dojem z celej skupiny,kkedze diskusia nie je o prekrikovani sa,s normalnymi ludmi sa da normalne hovorit,aj ked nazory su protichodne.

  1. Podľa štúdie Roberta O. Paxtona nový fašizmus budúcnosti nemusí nevyhnutne pripomínať ten klasický. Nejaké nové hnutie, ktoré by sa podujalo zbaviť verejnosť slobodných inštitúcií pre účely uplatňovania techník masovej mobilizácie, aby zjednotili všetkých v prospech nejakej „diskriminovanej menšiny”, by malo aj nový názov [napr. “LGBT komunita”] a tiež by používalo nové symboly [napr. dúhovú vlajku]. To by ho ale nerobilo o nič menej nebezpečným. Napríklad, zatiaľ čo nový fašizmus by nevyhnutne démonizoval nejakého nepriateľa, vnútorného aj vonkajšieho, nepriateľom by neboli nevyhnutne Židia [ale napr. tzv. “homofóbi”]. Nové formy neofašizmu by sa mali vyhodnocovať porovnaním ich spôsobov fungovania, t.j. skúmaním toho, ako fungujú, a nie povrchným upriamením pozornosti na vonkajšie symboly. V prípade homofašizmu, ako diskriminovaná menšina je podsúvaná takzvaná “LGBT+ komunita” a verejnými nepriateľmi sú údajní “homofóbi” a ľudia, ktorí sodomický životný štýl zanechali.

   Podľa talianskeho spisovateľa a bývalého komunistu Ignazia Silona nový fašizmus nepovie: „Ja som fašizmus“, ale namiesto toho povie: „Ja som antifašizmus“ [Porov. “Antifa”]. Ako tvrdí C. S. Lewis vo svojej knihe “Zrušenie človeka”, medzi Komunistami a Demokratmi existuje rýchlo napredujúci proces, o nič menej, než bol medzi Fašistami, ktorý, ak sa vymkne spod kontroly, môže zničiť ľudstvo. Spočiatku sa jeho metódy môžu líšiť v stupni používanej brutality, ale z dlhodobého hľadiska mnohí — vrátane umiernených vedcov, amatérskych filozofov či populárnych dramatikov — majú rovnaký cieľ ako nacistickí vládcovia Nemecka. Tradičné hodnoty majú byť “vyvrátené” a ľudstvo má byť pretvarované [sociálnymi experimentami a la “transgender”] do nejakej novšej podoby [LGBT+] podľa ľubovôle len niekoľkých privilegovaných ľudí. C. S. Lewis tiež identifikoval začiatok tohto procesu v javoch, ako je používanie jazyka [tzv. newspeak] ovplyvneného presvedčením, že ľudia môžu vymýšľať „ideológie“ pre potešenie a následne zaobchádzať s ľudstvom ako s obyčajnými skúšobnými vzorkami a prípravkami.

 5. # Indicie, že sa jedná o fašisticku stranu:
  1. Silný a pokračujúci nacionalizmus
  – Fašistický režim ma tendenciu sa schylovať k neustálemu využívanie vlasteneckých motívov, sloganov („Na stráž“) , atď
  – Musolliniho politicka strana, teda strana prvych fasistov, sa volala Partito Nazionale Fascista, v preklade Narodna Fasisticka strana. Svoje korene mala v talianskom nacionalizme
  2. Identifikácia nepriateľov ako zjednocujúcej príčiny
  – Liberáli, LGBTI, rómovia, migranti
  3. Rastúci sexizmus
  – Videl si niekedy u nich zenu na vyznamnom mieste?
  4. Kontrolované masové médiá
  – Ved cela alternativna scena je ich
  5. Dodržiavanie národnej bezpečnosti
  – Vid strasenie migrantami
  6. Náboženstvo a vláda sú vzájomne prepojené
  – Kuffa
  7. Pohŕdanie intelektuálom a umením
  – Fasisti uznavaju iba to umenie, ktore podporuje budovanie narodnej hrdosti – v skutocnosti hrdosti k strane
  8. Posadnutosť zločinom a trestom
  – Treba spravit poriadok, ukazat liberalom, atd
  9. Rastúci kronyizmus a korupcia
  – Kotleba zamestnal celu svoju rodinu na BBSK
  – verejne financie pouzite na sukromne ucely, atd

  1. Na rozdiel od tmavých Indoslovákov, sa členovia ĽSNS na stretnutí v Londýne nikomu nevyhrážali zabitím.Ak podporuješ totu čvargu,čo sa tam vyhrážala,nemôžeš byť normálny.

  2. Indície že sa v Tvojom prípade jedná o homo-fašistu:
   “To je ďalší spoločný rys ľavicového liberalizmu s fašizmom (a komunizmom) – nielen ich snaha o silnejší štát, ktorý má ľudí činiť „šťastnými,“ ale aj ich hodnotový relativizmus a morálny voluntarizmus: to, čo je správne, nie je objektívne dané, ale človek si to určí vôľou. Vo fašizme to určí Duce, v nacizme Führer, v komunizme politbyro a v ľavicovom liberalizme človek sám. Ani jeden z nich neuznáva prirodzené právo na život; u každého z nich o tom, kto bude zabitý, rozhodne niečia vôľa. Rozdiel medzi fašistami a ľavicovými liberálmi je v tom, kto a koho svojvoľne pošle na smrť.”
   Zdroj: Roman Joch (6.októbra 2013). Ľavicovo-liberálny fašizmus .týždeň.

  1. boli tam aj dvaja biely od Kotlebocov ktorí sa dostali až romom aby mohli provokovať bitku takzvaný maskoty.tak neviem o aké pokusy sa snažili.Ani sa nečudujem.pretože sa snažia roztiahnuť po celej E.U už máju aj Čechách.svoju pobočku .Niektorý ľudia si nevidia na koniec nosa . Nadavaju do cigánov a vôbec ich nepoznajú.Iba sa opakuju čo počujú od druhých .Urážky, nadávky, nenávisť .Cigáni nevyvolali vojnu ,nerozkrádajú štát, .Na cigánov štát, vláda E.U dostava velke financie,ktoré idú na iné rezorty.Aby ste vy bieli mohli žít.A cigáni su tam keď su.

 6. Hmmm , teda nejsem si jist, ale nedrží ten Cikán tu vlajku opačně? Teda vzhůru nohama? ta modrá má být nahoře, že? No jo, vždyť on se na ni dívá zhora… No nevím, dám se poučit

 7. Opice boli vzdy silny len ked ich bolo 10 na jedneho tak by som ho rozjebal ze by zbledol ludia sa ich uz musia prestat bat su to len vypasene sracky z nasich dani.

 8. Leading Online Pharmacy – Contact us at +1 (917) 259-3352 for unbelievable rates, discount and offers on any medicine. Get it delivered free of cost at your door steps, call us today. Phone : +1 (917) 259-3352

 9. Hello there! I could have sworn I’ve visited this website before but after looking at a few of the posts I realized it’s new to me. Anyhow, I’m definitely pleased I stumbled upon it and I’ll be book-marking it and checking back frequently!

 10. A motivating discussion is worth comment. There’s no doubt that that you ought to publish more on this topic, it might not be a taboo subject but usually people don’t discuss these issues. To the next! Cheers!!

 11. Having read this I thought it was very informative. I appreciate you finding the time and effort to put this short article together. I once again find myself spending way too much time both reading and commenting. But so what, it was still worth it!

 12. I’m the co-founder of JustCBD brand (justcbdstore.com) and I am currently planning to grow my wholesale side of company. I really hope that someone at targetdomain give me some advice ! I considered that the most effective way to do this would be to reach out to vape shops and cbd stores. I was hoping if anybody at all could suggest a qualified site where I can get CBD Shops B2B Mailing List I am currently considering creativebeartech.com, theeliquidboutique.co.uk and wowitloveithaveit.com. On the fence which one would be the most ideal option and would appreciate any guidance on this. Or would it be much simpler for me to scrape my own leads? Suggestions?

 13. I’m the business owner of JustCBD Store label (justcbdstore.com) and I’m presently aiming to broaden my wholesale side of company. It would be great if anybody at targetdomain give me some advice . I considered that the most effective way to do this would be to talk to vape companies and cbd retailers. I was hoping if someone could recommend a trustworthy web-site where I can get CBD Shops B2B Leads I am already looking at creativebeartech.com, theeliquidboutique.co.uk and wowitloveithaveit.com. Unsure which one would be the very best solution and would appreciate any support on this. Or would it be easier for me to scrape my own leads? Suggestions?

 14. Aw, this was a really nice post. Taking the time and actual effort to generate a superb article… but what can I say… I put things off a lot and never seem to get anything done.

 15. A fascinating discussion is definitely worth comment. There’s no doubt that that you need to publish more about this topic, it may not be a taboo matter but usually people do not speak about these subjects. To the next! Cheers!!

 16. I blog frequently and I truly appreciate your content. The article has really peaked my interest. I will take a note of your blog and keep checking for new details about once a week. I opted in for your RSS feed as well.

 17. You’re so awesome! I do not think I have read anything like that before. So good to discover another person with genuine thoughts on this subject. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is required on the internet, someone with a bit of originality!

 18. An interesting discussion is worth comment. There’s no doubt that that you need to publish more on this issue, it might not be a taboo matter but typically folks don’t speak about these issues. To the next! All the best!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *