Spoločnosť

Kotlebovci zase ukázali, že nie sú žiadni rasisti. Na ich podujatí sa zabávali aj Rómovia s deťmi

Strana Mariana Kotlebu ĽSNS sa rozhodla organizovať podujatia pre rodiny, ktoré spočívajú v rôznych atrakciách pre malé deti, varení gulášu či iných aktivít.

Tento krát sa sympatizanti strany stretli v Starej Ľubovni, kde si spoločne vychutnávali letný deň a deti si zažili plno zábavy.

„Včera sa v Starej Ľubovni uskutočnila ďalšia z našich akcií zameraných na podporu tradičnej slovenskej rodiny, konkrétne detské hry na Kolibe.“ opísal akciu Milan Mazurek.

Táto akcia bola však aj dôkazom toho, že Kotlebovci nie sú žiadni rasisti, ako sa ich často krát za ich upozorňovanie na rôzne problematiky v rómskych osadách snažia označiť ich protivníci.

Na videu z akcie sme si mohli všimnúť aj ľudí rómskeho pôvodu, ktorí sa s úsmevom na tvári zabávali medzi chlapcami v zelených tričkách.

„Ste super a vidím že sa zúčastnili aj slušní Rómovia. To ma veľmi milo prekvapilo. Fandím vašej strane. Treba aby Slovensko videlo že nehádžete všetkých do jedného vreca…“ napísal jeden z fanúšikov k videu a odpoveď poslanca Milana Mazureka na seba nenechala dlho čakať:

„Každý inteligentný človek vie, že so slušnými z nich nemáme žiaden problém. Iné si myslia len tí, ktorých Boh veľmi inteligenciou neobdaril alebo nás jednoducho nenávidia či sú platení za hádzanie špiny na našu stranu. Napríklad mainstreamoví novinári, ktorí nemajú žiadnu česť.“ odpovedal Mazurek.

„Rodina je základ zdravého národa a zdravý národ je základom zdravého štátu. Žiadne podivné hybridy nikdy za rodinu považovať nebudeme, pretože rodina je len muž, žena a deti.“ dodal poslanec Mazurek.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *