Kotlebovci vyhnali neprispôsobivých občanov, ktorí 15 rokov terorizovali na cudzom pozemku ľudí (Video)

Vyše 15 rokov trápili obyvateľov Hurbanova. Dnes už je to minulosťou. V novom videu, ktoré zverejnil podpredseda ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík na sociálnej sieti Facebook, kotlebovci poukázali na problém obyvateľov Hurbanova s miestnymi asociálmi, ktorý sa im podarilo vyriešiť.

Asociáli, ktorí obyvateľom inak pokojnej a tichej ulice v Hurbanove roky strpčovali život, zbalili kufre a zdúchli. „Zostal po nich len bordel a smrad,“ popisuje poslanec NR SR Ján Kecskés.

„35 členná tlupa asociálov terorizovala slušných obyvateľov v Hurbanove. Usídlili sa na cudzom pozemku, pili, fetovali, kradli a napádali slušné rodiny v okolí. Svojimi výkalmi „zdobili“ celú ulicu, všade bola špina a potkany. Naozaj na zvracanie. Nikto z vás by nechcel bývať v ich okolí. Slušní ľudia na ulici si s touto bandou 15 rokov nedokázali pomôcť. Volali políciu, podávali trestné oznámenia, žaloby, petície. Všetko márne, všetci boli ihneď „rasisti“. Preto sa prípadu chopili naši členovia. Chlapi pozemok ohradili a drzým asociálom jasne vysvetlili, že na pozemku, ktorý im nepatrí nemajú čo hľadať. Asociáli to zrazu pochopili a zmizli. Život na ulici sa zlepšil na nepoznanie,“ uviedol podpredseda strany ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík

magazin1

Predchádzajúci článok

Amerika je progresívna! 11-ročného chlapca maľujú a obliekajú za dievča! LGBTI komunita ho tam miluje (Video)

Ďalší článok

Blaha varuje Pellegriniho, aby sa nechválil, že ho podporujú liberáli: „Keď liberáli chvália, tak je to zloba“

7 Comments

 • Klamary jak bič

  • Kto sú tí klamárY ?

   • Ale kde tí asociáli prišli,? Otravovat život dalším? Je to riešenie poslat ich do vedlajších dedín? Dakujeme

 • Presne tak…. Problém sa nevyriešil, iba presunul…

 • Myslíš pezinskú skládku zrejme.tu presunula európska osobnosť roka o pár kilometrov

  • Murko,si zakomplexovany klamar.Ona europska osobnost roka ju proste nedovolila v Pezinku zrealizovat.Nikde ju nepresunula.Ak ju zainteresovani urobili niekde inde,miestni mohli (a mali)urobit to iste,co spomenuta osobnost roka a hotovo.Takze netliachaj sprostosti!

 • pan Kotleba im dal odškodne 9 850 eur takže problem už neni problemom =je to vyriešene !

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *