Politika

Kotlebovci vyhnali neprispôsobivých občanov, ktorí 15 rokov terorizovali na cudzom pozemku ľudí (Video)

Vyše 15 rokov trápili obyvateľov Hurbanova. Dnes už je to minulosťou. V novom videu, ktoré zverejnil podpredseda ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík na sociálnej sieti Facebook, kotlebovci poukázali na problém obyvateľov Hurbanova s miestnymi asociálmi, ktorý sa im podarilo vyriešiť.

Asociáli, ktorí obyvateľom inak pokojnej a tichej ulice v Hurbanove roky strpčovali život, zbalili kufre a zdúchli. „Zostal po nich len bordel a smrad,“ popisuje poslanec NR SR Ján Kecskés.

„35 členná tlupa asociálov terorizovala slušných obyvateľov v Hurbanove. Usídlili sa na cudzom pozemku, pili, fetovali, kradli a napádali slušné rodiny v okolí. Svojimi výkalmi „zdobili“ celú ulicu, všade bola špina a potkany. Naozaj na zvracanie. Nikto z vás by nechcel bývať v ich okolí. Slušní ľudia na ulici si s touto bandou 15 rokov nedokázali pomôcť. Volali políciu, podávali trestné oznámenia, žaloby, petície. Všetko márne, všetci boli ihneď „rasisti“. Preto sa prípadu chopili naši členovia. Chlapi pozemok ohradili a drzým asociálom jasne vysvetlili, že na pozemku, ktorý im nepatrí nemajú čo hľadať. Asociáli to zrazu pochopili a zmizli. Život na ulici sa zlepšil na nepoznanie,“ uviedol podpredseda strany ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík

9 Replies to “Kotlebovci vyhnali neprispôsobivých občanov, ktorí 15 rokov terorizovali na cudzom pozemku ľudí (Video)

      1. Ale kde tí asociáli prišli,? Otravovat život dalším? Je to riešenie poslat ich do vedlajších dedín? Dakujeme

    1. Hmm,no ako to vyriešiť,kam ich dať aby nikoho neobťažovali..ono to znie akoby boli škodná,ktorej sa treba nadobro zbaviť,však?lebo nič iné sa s nimi robiť nedá

    1. Murko,si zakomplexovany klamar.Ona europska osobnost roka ju proste nedovolila v Pezinku zrealizovat.Nikde ju nepresunula.Ak ju zainteresovani urobili niekde inde,miestni mohli (a mali)urobit to iste,co spomenuta osobnost roka a hotovo.Takze netliachaj sprostosti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *