Kotlebovci vyhlásili bojkot Horalkam a pridal sa k ním Blaha či Taraba - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci vyhlásili bojkot Horalkam a pridal sa k ním Blaha či Taraba

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte v pondelok sme vás informovali o vyjadrení majiteľa spoločnosti Sedita, ktorá vyrába obľúbené sladkosti Horalky, či Mila. Podnikateľ vtedy povedal pre Denník N, že neočkovaní ľudia by mali ostať doma.

Kotlebovci ešte v ten deň vo svojich správach uviedli, že Horalky si už nikdy nekúpia a od vtedy sa spustila lavína odporu voči tejto firme. Slováci sa rozhodli, že prestanú kupovať výrobky tejto spoločnosti. Hneď po nich sa k nim pridali ľudia a opoziční politici ako Tomáš Taraba či Ľuboš Blaha.

“Prepáčte, beriem to veľmi osobne. Ak si nejaký zbohatlík myslí, že moja rodina nemá právo chodiť von, nevidím dôvod, aby som mu ja alebo akýkoľvek nezaočkovaný človek zvyšoval tržby svojimi nákupmi.” napísal Blaha.

Za Horalky sa ale postavila napríklad poslankyňa vládnej koalície Jana Cigánikóvá, či politici z Progresívneho Slovenska.