Kotlebovci urobili tábor pre chudobné deti. Obklopovalo ho 1488 stromov?!

Ľudová strana Naše Slovensko sa už dlhodobo venuje rôznym charitatívnym či iným činnostiam na pomoc obyčajným ľuďom. Darujú peniaze, potraviny či robia rôzne letné tábory úplne zadarmo pre deti z chudobných rodín.

Ani pandémia koronavírusu ich tento rok nezastavila a urobili deťom pár pekných dní v tábore. Jeden z diskutujúcich si neodpustil poznámku, či tábor obklopovalo 1488 stromov. Narážal tým na šeky, ktoré Kotleba odovzdal trom chudobným rodinám a za čo stále prebieha súd.

V tohtoročnom tábore sa o 43 detí starali poslanci, členovia či asistenti poslancov ĽSNS.

„Kým vládne strany leto strávili dohadzovaním si vzájomných kšeftov a flekov pre svojich nominantov, a Smer sa množil delením, my sme trošku spríjemňovali život tým, na ktorých vlády dlhodobo zabúdajú.Aj toto leto sme – tentokrát na Turci – zorganizovali tábor pre deti z chudobných, ale slušných rodín. Poslanci, asistenti a členovia Ľs Naše Slovensko sa 43 deťom postarali o program a zážitky, ktoré deti doteraz videli len v rozprávkach. Tešíme sa na ďalší ročník!“ napísal predseda ĽSNS Marian Kotleba.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *