Kotlebovci prípad z Belgicka nenechajú len tak! Žiadajú odškodnenie rodiny a tresty pre vinníkov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci prípad z Belgicka nenechajú len tak! Žiadajú odškodnenie rodiny a tresty pre vinníkov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec Kotlebovej ĽSNS Milan Uhrík uverejnil na internete video, kde sa vyjadruje k brutálnemu zásahu belgických policajtoch na Slovenskom občanovi, ktorý na následky umrel.

Podnikateľa a otca rodiny brutálne mlátili belgickí policajti a dokonca aj pri jeho oživovaní sa zabávali, hajlovali a smiali sa (celé video tu).

Uhrík vo video hovorí, že budú žiadať spravodlivé prešetrenie tohto prípadu, potrestanie vinníkov a odškodnenie rodiny mŕtveho Slováka.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *