adplus-dvertising

Kotlebovci prijali Kollárové pozvanie o predčasných voľbách: Je to fraška a divadlo!

Boris Kollár zvolal okrúhli stôl, kde pozval všetky strany, aby sa bavili o referende, ktoré by mohlo vyhlásiť predčasné voľby. Prijatie pozvali aj Kotlebovci, ktorí však jasne vyhlásili, že to celé bolo len jedno veľké divadlo Kollára a fraška.

Poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár zhodnotil dnešné stretnutie kriticky „Kollár sa alibisticky tvári, že chce predčasné voľby, do parlamentu ale predložil návrh zákona, o ktorom dopredu vie, že nemá šancu prejsť a ktorý má byť navyše účinný až od marca 2024. Teda až vtedy, keď to nebude mať už žiaden reálny význam. Celý tzv. Okrúhly stôl, ktorý zvolal, bol teda len obyčajné divadlo na to, aby mohol ľuďom povedať, že niečo v prospech predčasných volieb robí.“ napísal Schlosár.

Za okrúhlim stolom riešili aj obrannú zmluvu s USA: „Riešila sa aj okupačná dohoda s Američanmi. Opäť dvojtvárna alibistická politika Kollára. Na jednej strane povedal, že túto dohodu v parlamente podporia, len ak bude garancia, že každú prítomnosť amerických vojakov na Slovensku bude musieť osobitne schváliť parlament, a že bez jeho súhlasu tu nebudeme mať jadrové zbrane. Na vláde si však žiadnu takúto podmienku nedal a okupačnú dohodu bez problémov schválil. Navyše samotná okupačná dohoda je napísaná tak, že po jej schválení už Američania nebudú potrebovať na nič žiadne ďalšie povolenia. Opäť zo strany Kollára čistý alibizmus a klamanie voličov.“ dodal Kotlebovec v statuse.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.