Spoločnosť

Kotlebovci pomohli rómskej rodine. Darovali im drevo na zimu

Médiá a niektorí politici často vyčítajú Ľudovej strane Naše Slovensko ich kritizovanie rómskej otázky. Aj keď sa vyjadrili, že im Rómovia nevedia a ľudí nerozdeľujú podla farby pleti, ale podla toho, kto sa ako správa, médiá hlavného prúdu stále označujú ľudí v zelených tričkách za rasistov či fašistov.

Vyvracia to však fakt, že Kotlebovci podporili rómsku rodinu, ktorej pomohli prežiť zimu v teple domova. A to doslovne. Darovali im totiž plnú vlečku dreva, ktoré im pomôže vyhriať svoj domov.

„Milí priatelia!, náš Okresný klub Kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko-Krupina, pomohol občanom obce Bzovík. Slušnej, pracujúcej rómskej rodine sme darovali plnú vlečku dreva, aby sme im uľahčili tuhú zimu. Ich rodinku poznáme už dlhšie a sú to naozaj šikovní, pracovití a veľmi milí ľudia. Tak dúfame, že drevko pomôže a zohreje.“ píše sa v príspevku Kotlebovcov.

Ak teda niekto hovorí, že ľudia, ktorí sú členmi ĽSNS, sú rasisti, toto je dôkaz toho, že to tak nebude. Už aj v minulosti táto strana pomáhala nezištne rómskym občanom.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *