Slovensko

Kotlebovci podali trestné oznámenie na Sulíkovcov! Nacistické symboly v ich strane?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci vracajú úder a podali trestné oznámenie na stranu Sloboda a Solidarita. Nepáčia sa im symboly, ktoré vidia skryté v ich strane. Vyzerá to, že Kotlebovcom sa nepáči, že za obyčajné čísla sú prenasledovaní len oni a nikto iný.

Poslanec ĽSNS Schlosár preto podal trestné oznámenie, v ktorom uvádza dôvody, prečo je podla neho politická strana SaS extrémistická. V trestnom oznámení poslanec uvádza, že vo volebnom programe strany SaS, ktorý má názov 1144, sa ukrýva číslovka „14“, ktorá ma odkazovať na štrnásť slov nacistického Američana Davida Lanea, za ktoré je súdený aj Kotleba.

Ďalej Schlosár upozorňuje na skratku strany Richard Sulíka, kde sú vyznačené písmená S, čím podla neho odkazujú na ozbrojené nacistické jednotky Schutzstaffel.

Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *