Kotlebovci po eurovoľbách posilňujú, podla Uhríka už pohlcujú aj SNS a KDH

Nedávne eurovoľby ukázali, že na Slovensku naďalej pokračuje podivný trend, keď známe tváre z tradičných politických strán môžu byť postupne nahradené novými a neznámymi politikmi. Rovnako tak sa zdá, že uvedený úpadok sa nevyhol ani SNS. Je možné, že po ďalších parlamentných voľbách sa práve Andrej Danko môže už definitívne rozlúčiť so svojim miestom v NRSR a to najmä na úkor kotlebovcov.

Uvedený vývoj potvrdil tiež podpredseda Kotlebovej strany ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík, ktorý po zverejnení posledného volebného modelu agentúry AKO oznámil, že k ním údajne prichádzajú mnohí ľudia aj z iných politických strán “(SNS, KDH, atď.), ktoré už úplne zradili národné a tradičné hodnoty.“ Po zverejnení volebného modelu agentúry AKO, podľa ktorého je Kotlebova politická strana tretia najsilnejšia neskrýva poslanec NR SR Milan Uhrík svoju radosť. Pri tejto príležitosti tiež prostredníctvom sociálnej siete Facebook oznámil nečakanú novinku, že k ním prichádzajú aj mnohí bývalí členovia SNS a KDH.

„ĽS NAŠE SLOVENSKO JE NAJSILNEJŠIA PRONÁRODNÁ STRANA. ĎAKUJEME!

Už aj mainstreamové agentúry, ktoré neboli nikdy na našej strane, nám priznávajú preferencie 13,8 % až 14,9 %. Ďakujeme vám za podporu, ktorú cítiť už naozaj všade.

Podľa môjho názoru má veľkú zásluhu na rastúcej podpore ĽS Naše Slovensko aj personálne obrodenie, ktorým postupne prechádzame. Našu stálu základňu spoľahlivých členov a presvedčených sympatizantov dopĺňajú ďalší, čoraz kvalitnejší ľudia. Mnohí prichádzajú aj z iných strán (SNS, KDH, atď.), ktoré už úplne zradili národné a tradičné hodnoty. Pridajte sa k nám aj Vy a staňte sa súčasťou skvelého kolektívu. Záchrana Slovenska je o spolupráci, je o nás všetkých,“ napísal Uhrík.

prehladsprav.sk


Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *