Kotlebovci opäť spúšťajú hliadky v obciach a mestách pod Tatrami. Ľudia ich o to sami žiadajú - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci opäť spúšťajú hliadky v obciach a mestách pod Tatrami. Ľudia ich o to sami žiadajú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Už v roku 2015 spustila Ľudová strana Naše Slovensko vlakové hliadky, kde členovia strany dohliadali na poriadok vo vlakoch na trasách, kde nelegálne cestovali neprispôsobiví občania z osád, ktorí svojím správaním ohrozovali slušných cestujúcich.

Kotlebovcov odštartoval prípad z Levíc, kde Róm napadol 17 ročné dievča, ktoré cestovalo zo školy domov. Škrtil ju šnúrkou z topánok, bil jej do tváre a zlomil jej prst na ruke. Dievča po krutom zážitku vypovedala na polícii, pred ktorú prišla celá osada a vyhrážala sa jej a policajtom. Útočníka Róma prepustili.

Dnes Kotlebovci opäť spúšťajú hliadky

“Keďže sa naše vlakové hliadky rokmi skúseností osvedčili a ďakujú nám za ne stále veľké množstvá ľudí, rozhodli sme sa zareagovať aj na iné žiadosti z problémových lokalít, kde musia ľudia trpieť vysokým výskytom asociálov s nebezpečným správaním. Pravidelne sme zasypávaní žiadosťami o našu prítomnosť v rôznych obciach a mestách, po vzore našich hliadok z Dobšinej. Rozhodli sme sa preto zorganizovať prvý z našich pojazdných tímov pod Tatrami, ktorý bude každý deň obchádzať rôzne lokality a navštevovať mestá a obce v snahe o čo najväčšiu prevenciu kriminality neprispôsobiteľných občanov. Situácia je tu kritická a každý obyvateľ to dobre vie. Preto verím, že sa naše hliadky osvedčia a podarí sa nám limitovať nežiadúce správanie týchto ľudí. Časom sa budú určite rozširovať.” napísal Milan Mazurek na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *