Kotlebovci mieria do ďalšej obce, kde osadníci napadli babičku, ktorá pri útoku spadla z mosta - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotlebovci mieria do ďalšej obce, kde osadníci napadli babičku, ktorá pri útoku spadla z mosta

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Túto stredu boli kotlebovci aj s predsedom strany Marianom Kotlebom v obci Važec, kde skupina osadníkov napadla miestneho hasiča, ktorý bránil svoju malú dcéru.

Kotleba vo Važci vystúpil pred občanmi spolu s primátorom a miestnym riaditeľom polície. Po vystúpení Kotlebovi ľudia tlieskali a nakoniec sa spolu s členmi ĽSNS prešli večernou obcou.

Na východe Slovenska sa stal však ďalší útok, za ktorým stoja osadníci. Maloletí chlapci z osady napadli starú babičku, ktorá počas útoku spadla z mosta. 3 metrový pád si vyžiadal okamžité prevezenie starej ženy do nemocnice, kde leží v kritickom stave. Tento útok sa stal v obci Richnava, informovala o tom TV JOJ.

Kotlebovci mieria do ďalšej obce

Strana Mariana Kotlebu mieri aj do tejto obce, kde chcú protestom vyzvať vládu, aby prijala okamžité kroky k bezpečnosti občanov na celom Spiši.

“Drzosť osadníkov prekračuje všetky hranice! Len včera v Richnave brutálne prepadli ženu, ktorá skončila v nemocnici v kritickom stave! Zo štyroch útočníkov polícia obvinila len jedného, pretože ostatní boli mladší ako 14 rokov! Preto ich nechajú veselo na slobode, páchať ďalšie trestné činy! Zastavme už tento teror! Postavme sa za bezpečnosť slušných ľudí a nedovoľme viac asociálom prepadávať a mrzačiť naše rodiny! Stretneme sa už v sobotu o 14:00 pred základnou školou v Richnave a budeme žiadať vládu o okamžité kroky, vedúce k bezpečnosti v obci a na celom Spiši!” napísal Milan Mazurek na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *