Slovensko

Kotlebovci darovali ťažkoodencom ruže: My nechceme nenávisť. My chceme zastaviť túto vládu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci dnes protestovali proti vláde pred parlamentom, kde ich odhadom prišlo cez desaťtisíc. Počas protestu sa chceli ešte tisíce ľudí dostať z iných námestí práve pred parlament, ale polícia ich mala podľa informácii blokovať. Masy ľudí sa tak nedokázali spojiť.

Kotleba sa tak rozhodol, že ľudí z pred parlamentu prevedie mestom k ďalším protestujúcim. Ako hlásil počas jeho prejavu, ľudia sa musia proti vláde spojiť.

Tisíce ľudí sa tak vybrali od parlamentu k prezidentskému palácu až po Úrad vlády. Polícia tam mala nasadené veľké množstvo ťažkoodencov aj vodné delo.

Kotlebovci však odmietajú konflikty s políciou, a ženy z ĽSNS odniesli policajným ťažkoodencom ruže „Ruže pre policajtov. My nechceme nenávisť. My chceme zastaviť túto vládu!“ napísal Mário Vidák k videu.

Prejav na proteste pred parlamentom šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu:

2 Replies to “Kotlebovci darovali ťažkoodencom ruže: My nechceme nenávisť. My chceme zastaviť túto vládu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *