Kotlebovci budú v eurovoľbách prví. Ostatní im len robia reklamu - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Kotlebovci budú v eurovoľbách prví. Ostatní im len robia reklamu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Už len necelý týždeň a máme tu voľby do európskeho parlamentu. Tieto voľby budú takým referendom toho, ako môžu dopadnúť voľby v roku 2020 do Národnej rady Slovenskej republiky.

Prieskumy už teraz ukazujú stranu ĽSNS, ako druhú v poradí hneď za Smerom. V simulovaných voľbách na stredných školách zase vyhrala Kotlebova strana prvé miesto.

Strana Mariana Kotlebu kritizuje Brusel už od úplného začiatku a preto sú pre voliča lákavou voľbou, nakoľko únia už nemá medzi občanmi najlepšie meno. Veď keby mala dobre ohlasy, nemusela by si platiť reklamné spoty za miliardy eur, kde nám pekným hláskom tvrdia, aká je únia skvelá.

Ľudia nevedia, či chcú z únie vystúpiť alebo nie, ale vedia, že chcú, aby sa niečo začalo meniť. A kto iný môže rozvíriť vody, ako ľudia od Kotlebu? Poslať ho tam znamená vidieť pravú tvár všetkých štandardných politikov, tak, ako tomu bolo aj na Slovensku, keď sa dokázali spojiť Bugárovci s SNSkou, a liberáli s konzervatívcami.

Danko chodí do Ruska a Moskva kritizuje ĽSNS. Kotleba si ale pri prvej návšteve nájde s Rusmi spoločnú reč rýchlo

Ostatné politické subjekty na Slovensku ĽSNS len pomáhajú. Ich kampaň nieje nič iné, len zastavme extrémizmus, zastavme fašizmus. Nikto ale nevieme, aký je ich reálny program do volieb a čo sú ochotní urobiť pre zlepšenie života ľudí na Slovensku. Vieme len, že chcú zastaviť extrémistov a že únia je to najlepšie čo nás mohlo stretnúť.

Stretnutia s občanmi po celom Slovensku a úplne plné miestnosti ľudí, ktorí chcú počuť kandidátov ĽSNS, tiež hovoria veľa a je veľká šanca, že Kotlebova strana skončí v týchto voľbách prvá.

Voľby do Európskeho parlamentu sa na Slovensku konajú 25.mája a krúžkujeme maximálne dvoch kandidátov len za jednu politickú stranu.

Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *