Kotlebova manželka: „Na Mariana nemôžem povedať nič zlé!“

V posledných dňoch sa šíri správa o rozvode Mariana Kotlebu a jeho manželky Frederiky. Spolu majú synčeka Ľudovíta, o ktorého sa obaja starajú.

Médiá sa tejto témy samozrejme chytili a ako sme zvyknutí, do Kotlebu sa radi pustia vo veľkom. Okrem toho, že ho označia hneď v úvode ako fašistu, sa snažia nastaviť titulky článkov tak, aby to celé budilo dojem zlého Kotlebu, ktorý sa tak hrdil tradičnou rodinou, a dnes je všetko inak. Ale je to pravda?

Práve denník Čas.sk prišiel s rozhovorom s manželkou Kotlebu, ktorá podala žiadosť o rozvod. V tomto rozhovore si ho však Frederika zastáva a hovorí, že na Mariana nemôže povedať jedno zlé slovo.

Žiadosť o rozvod teda neprišla preto, že by vás Marian podvádzal?Vôbec nie. Na Mariana nemôžem povedať v tomto nič zlé. Vychádzame aj teraz, snaží sa aj on vyjsť v ústrety a dá sa s ním na všetkom dohodnúť. V Egypte sme boli normálne dohodnutí, on zaplatil pre nás hotel, keď tam prišiel za nami, aby sme boli v tom istom hoteli ako on a takto sme tam fungovali celý čas.“ povedala Frederika Kotlebová pre Nový Čas.sk

Frederika strávila leto aj s ich synom Ľudovítom v Egypte, kde sa malému veľmi páčilo. Kotleba tam chodil za nimi a venoval sa rodine. Médiá sa okamžite pustili do Kotlebu, prečo navštevuje moslimskú krajinu, keď je proti migrácii. Toto však na ľudí nezabralo tí v diskusiách zosmiešnili samotné médiá, ktoré asi nechápu, že je niečo iné legálne navštevovať dovolenkové rezorty a nelegálne migrovať do EÚ.

„Kotleba chodí do Egypta?! Veď to je dovolenka pre strednú triedu! Aspoň vidieť, že si nepotrpí na luxusné dovolenky, ako politici, ktorí rozkradli Slovensko! Držím mu palce!“ napísal jeden z komentujúcich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.