Slovensko

Kotlebov primátor kašle na Matoviča a v jeho meste nikto pokuty ľuďom dávať nebude

Na celom Slovensku máme čiastočný lockdown a ľudia môžu vychádzať z domu len s výnimkami. Na nákup potravín, so psom či do práce. Inak by mali ľudia ostať doma a nevykonávať žiadne nepotrebné úkony. Polícia hrozí aj pokutami.

Primátor Rimavskej Soboty a poslanec za stranu Kotlebovci Ľudová strana Naše Slovenska však odkazuje Matovičovi, že mestskí policajti na dušičky nebudú v jeho meste nikoho pokutovať.

Šimko v súvislosti s prísnymi nariadenými opatreniami platnými pre celé územie SR dal do pozornosti situáciu napríklad v susednom Maďarsku, kde vláda povoľuje na športových podujatiach niekoľkotisícové návštevy. Dodajme, že rovnaká situácia je aj na Ukrajine, odkiaľ na Slovensko pracujú tisícky zamestnancov.

„Pán premiér Matovič. Toto Vám vykrúti krk! Včera večer 24. 10. 2020 od 19.00 hod. som sledoval futbalový derby zápas vysielaný z Budapešti, Ferencváros – Ujpest. Hralo sa za účasti divákov a v hľadisku sedelo cca. 15 – 20 tisíc divákov!“

„Sedeli pár centimetrov od seba! A vy, pán Matovič! Nepustíte našich občanov, aby na hroby svojich blízkych, položili kvety na miestnych cintorínoch! Vyhrážate sa s pokutami. No, nie, pán Matovič,“ odkazuje predsedovi vlády šéf rimavskosobotskej samosprávy.

V statuse na sociálnej sieti doplnil, že Mestská polícia v Rimavskej Sobote ľuďom, starým matkám a otcom za to, že v priebehu budúceho týždňa navštívia miestny cintorín a položia kvety a zapália sviece na hroboch svojich blízkych, pokuty ukladať nebude.

Objavila sa nahrávka, kde transseuxál hovorí o byte, kde si má Kollár pozývať “transky”