Kotleba: Zvoliť Pellegriniho stranu je spáchanie kolektívnej samovraždy. Raši chce totálny lockdown! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Zvoliť Pellegriniho stranu je spáchanie kolektívnej samovraždy. Raši chce totálny lockdown!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba kritizuje poslanca Hlasu Richarda Rašiho za to, že by zaviedol tvrdší lockdown, ako máme dnes. Raši to povedal v rozhovore pre denník SME.

Podľa Kotlebu je zvolenie strán, ako je tá Petra Pellegriniho úplným pochovaním Slovenska “Ľudia už by mali začať rozmýšľať pretože dnes, keby namiesto Matoviča bol v koalícii Hlas, tak tie opatrenia sú rovnaké, možno ešte tvrdšie, ešte zákernejšie..” hovorí Kotleba.

“Hlas môže byť víťazom volieb len vtedy, keď národ chce spáchať kolektívnu samovraždu” vyhlásil Kotleba.

Šéf ĽSNS dodáva, aby ľudia už nevolili podľa toho, koho im prezentujú “ako chrumkavého” v televízii.

4 Replies to “Kotleba: Zvoliť Pellegriniho stranu je spáchanie kolektívnej samovraždy. Raši chce totálny lockdown!

 1. Minulý rok bolo sedem pozitívnych prípadov a ružový hnal ľudí do štátnej karantény!! Čo by urobil dnes? Dal by ľudí do väzenia?
  Pelle ak by vyhral voľby, nepôjde do koalície so Smerom, ale so Sulíkom, Progresívnym Slovenskom a potom… posledný nech zhasne.
  Pelleho sponzoruje Soros, verím tomu.

  1. Viete aký je rozdiel medzi ríšou zvierat a ríšou ľudí?
   V ríši zvierat homosexuálne zvery sa zo spoločenstva vylúčia a na čelo sa vždy dostane najrozumnejšie a najsilnejšie zviera.
   V našej ľudskej ríši homosexuáli … a v čele štátu sú blázni a psychopati.

 2. Pele je Trójsky kôň US ambasády.
  Pojde do vlády aj so SAS, s Progresivnym Slovenskom aj Borisom. A dopadli by sme ešte horšie. Je to le ďaľší liberálny smrad.
  Ľudia otvorte oči konečne.

 3. Marian, hadzať hrach na stenu, nepomôže. Treba vyzývať polišov, SiSkárov, vojakov, aby pamätali na to, čo s nimi bude až my budem všetci eutanazovaní a v hline. Budú zbytoční a pôjdu za nami do neba, len to ešte taraz netušia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *