Slovensko

Kotleba zvoláva zajtra ľudí pred policajné riaditeľstvo v Piešťanoch: Nebudú nás mlátiť kvôli rúškam!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba od začiatku kritizuje brutálny zásah policajtov v piešťanskom LIDLi, kde si ľudia odmietli nasadiť rúška. Kotlebovci preto zvolávajú ľudí na protest pred Okresné riaditeľstvo v Piešťanoch zajtra o 16:00.

„dobre viete, že ja som si s políciou zažil svoje. Ale aby štyria policajti držali chlapa a piaty mu dával kolenom do rebier a do hlavy, a to normálne v uniformách, za bieleho dna a priamo pod kamerami v obchodnom dome, tak to som ešte naozaj nezažil.Pre podozrenie zo spáchania priestupku policajti dobijú chlapa tak brutálnym spôsobom, že sa úplne kľudne mohol brániť podla pravidiel tzv. nutnej obrany.A reakcie vládnych politikov sú ešte šokujúcejšie. Vraj v Lidli boli zas opice a policajný zásah mohol byt ešte tvrdší.Ten odkaz od Naďa a spol. bol odkazom nám všetkým. Odkazom o tom, že ako majú vyzerať zásahy polície proti všetkým, ktorí odmietajú vírusovú totalitu. Všetkým, ktorí sa nechcú nechať zadusiť ani otráviť.A preto musíme konať! Musíme sa spojiť, zjednotiť v boji za pravdu a slobodu. A ťahať za jeden povraz.Preto všetci, čo môžete, príďte zajtra o 16:00 pred Okresné riaditeľstvo PZ v Piešťanoch. Príďte aj vy ukázať, že nás žiadni policajti kvôli rúškam a vakcínam mlátiť nebudú!“ píše Kotleba na sociálnej sieti.

3 Replies to “Kotleba zvoláva zajtra ľudí pred policajné riaditeľstvo v Piešťanoch: Nebudú nás mlátiť kvôli rúškam!

  1. Super, pán Kotleba je to správne, treba sa zastať nás tzv.dezolátov pred biorobotmi. Som rodená Bratislavčanka tiež s dvomi VŠ, cogito ergo sum!🤓

  2. Chápem, že minister nemôže plne zodpovedať za chémiu ,,vakcín,,. Žiadam ho však, aby plne, celou svojou integritou, titulom, majetkom a trestnoprávne zodpovedal za svoje vyhlásenia, ktorím musí vzhľadom k situácii bezpodmienečne veriť. Stopercentne, inak musí priznať, že tomu, čo tvrdí, sám neverí. Tretia cesta nie je .. A rúška – to samé .. A s rukou na ústave ! Toľko ku komisii na obnovenie dôvery … Každý politik, minister poslanec, poradca musí v plnej miere za svoje vyjadrenie niesť zodpovednosť. musia byť zodpovední, osobne zodpovední, politicky zodpovední a trestnoprávne zodpovední. Aby sa na Slovensku všetkým ľuďom dobre žilo, nie iba polovici, všetkým !!

  3. Tohto blázna už v Banskobystriockom kraji nechceli, tak išiel blúzniť do Piešťan. Kde je Kotleba, tam je polícia – demonštrácie, protesty, vrieskanie, to je jeho. Riešenia žiadne, len oblbovanie nasraných ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *