Kotleba zotrel Pročka v parlamente jednou vetou: "Pán Pročko kľud, dajte si magnézium!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba zotrel Pročka v parlamente jednou vetou: “Pán Pročko kľud, dajte si magnézium!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba vystúpil v parlamente, kde kriticky hodnotil nové programové vyhlásenie vlády. V tomto dokumente nájdeme naozaj perly! Niektoré vety tam doslovne nedávajú zmysel alebo prídu dosť zvláštne.

Vláda sa napríklad chystá vytvoriť nové registre dátovo konzistentných údajov. Čo to ale znamená? Slovo dáta je v informatike údaj a teda vláda sa chystá vytvoriť údajovo konzistentné údaje? Zvláštna formulácia.

“To je, ako keby ste povedali tekutá tekutina.” zhodnotil Kotleba.

Keď Kotleba hovoril o vojenských a obranných záujmoch novej vlády, ktorá sa až príliš nakláňa na stranu Spojených štátov amerických, ozval sa bujaro v pozadí bývalý neúspešný komik Jozef Pročko. Toho schladil Kotleba jednou vetou: “Pán Pročko kľud, dajte si magnézium!”

Celý prejav Mariana Kotlebu:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *