Slovensko

Kotleba: „Zastavme holokaust nevinných detí!“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci v parlamente znovu zabojujú o záchranu životov. Na nadchádzajúcu júlovú schôdzu NR SR podali tentokrát až dva návrhy novely zákona o umelom prerušení tehotenstva, ktoré môžu zachrániť tisíce nevinných najbezbrannejších ľudských životov. Informoval o tom dnes Marian Kotleba na tlačovej konferencii.

Poslanec Rastislav Schlosár upresnil, že jeden návrh je striktnejší a pripúšťa len 3 výnimky. Ide o tzv. poľský model pre umelé potraty, pričom navyše novela rieši aj potratovú turistiku, čím by sa zabránilo, aby na Slovensko prichádzali za týmto úkonom ženy z okolitých krajín.

Druhý návrh znižuje hranicu bezdôvodného umelého potratu z pôvodných 12 týždňov na 8 a rovnako rieši potratovú turistiku.

Oba návrhy už kotlebovci podávali viackrát v minulom volebnom období, čím spôsobili značný rozruch a rozhýbali k činnosti aj ďalších spiacich poslancov, hlásiacich sa ku kresťanstvu a konzervatívnym hodnotám.

Kotleba chce podľa svojich slov zastaviť týmito zákonmi  „holokaust nevinných detí“ a zdôraznil, že ochrana každého života, aj toho nenarodeného, je prioritou strany.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *