Ak by sa naša vláda očkovala pred verejnosťou, nebola by to skutočná vakcína, myslí si Kotleba - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ak by sa naša vláda očkovala pred verejnosťou, nebola by to skutočná vakcína, myslí si Kotleba

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu si pred parlamentom odchytili občianski aktivisti, ktorí si hovoria aj Anjelská hliadka. Pred Kotlebom robili rozhovor tiež s Pellegrinim.

Kotleba aktivistom povedal, že sa nedá určite zaočkovať a ani svoje dieťa. Vakcína je pre neho neoverený chemický produkt. Aj keď očkovacia látka musí prejsť niekoľkými inštitúciami a odborníkmi, ktorí ju schvália, Kotlebu a ani jeho voličov a dá sa povedať, že aj väčšinu Slovákov, očkovanie stále nepresvedčilo.

Marian Kotleba si dokonca myslí, že ak by sa vládne špičky nechali zaočkovať pred verejnosťou, nedali by si pichnúť skutočnú látku.

Premiér Matovič však povedal, že očkovať sa chcel dať ako prvý, ale zvažuje, že sa ako „kapitán lode“ nechá zaočkovať posledný. Pripomenul ale, že sa dá určite zaočkovať.

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga zase v televízii Markíza vyhlásil, že sa nechá zaočkovať hneď ako bude na rade a verí všetkým inštitúciám, ktoré kontrolujú vakcínu.

Predseda ĽSNS ďalej hovoril aj o tom, že dnes sa blížime ku skutočnému fašizmu „…mnohí mladí, ktorí to proste ani nezažili, tie 80-te roky, tak tí si myslia, že aké je to tu dnes demokratické, ale proste my sa blížime ku skutočnému fašizmu…“