Politika

Kotleba vyzýva na jednotu poslancov pri hlasovaní za život: Unborn Lives Matter

V utorok prebehla tlačová konferencia, na ktorej Marian Kotleba vyslovil podporu návrhu zákona koaličných poslancov, ktorý ma slúžiť k lepšej ochrany nenarodených detí a matiek. Apeloval na všetkých poslancov NR SR, aby sa spojili v hlasovaní ZA ŽIVOT a podporili tak každý návrh, ktorý umenšuje zlo umelých potratov. 

Utorok ráno prebehla tlačová konferencia Mariana Kotlebu o podpore vládneho návrhu o pomoci maminkám. Kotleba predstavil list, ktorý adresoval kolegom poslancom. Jeho podstatou je výzva k jednote pri hlasovaní a pripomenutie zodpovednosti poslanca za ľudské životy, informule portál Prehľad Správ

V liste svojim kolegom okrem iného napísal: „ Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec!

Život každého človeka je veľký dar. Každý z nás, aj každý z poslancov NR SR, je jedinečný a veľmi vzácny. Súčasne ale máme ako poslanci NRSR aj  veľkú mieru zodpovednosti za životy iných.

SPOJME SA ZA ŽIVOT! Nenechajme v štáte, ktorý si hovorí demokratickí a právny, zabíjať nenarodené deti.

Pamätajme, že aj my sme boli tými malinkými, bezbrannými deťmi, ukrytými v lone našich mám. Teraz sme veľkí, mocní a cez zákony umožňujúce umelé potraty doslova rozhodujeme o živote a smrti. Zodpovednosť leží na nás!

Je smutným paradoxom, že sa zachovanie súčasnej potratovej legislatívy bojujú len tí, ktorých mamy s nimi na potrat nešli. Aj tento list, ktorý dnes čítate,  môžete čítať len preto, že Vaša mama nešla na potrat, ale rozhodla sa Vás priviesť na svet!

SPOJME SA, veď ide o ľudský  život! Nie len o životy nenarodených detí, ale aj o naše. O naše svedomie, o našu zodpovednosť pred Bohom i ľuďmi.

SPOJME SA VŠETCI, nie len poslanci kresťania, ale aj ďalší poslanci, ktorých svedomie a morálka zodpovedajú skutočným ľudským hodnotám. Myslíme na to, že moc, ktorá nám bola daná, prináša so sebou aj veľkú zodpovednosť. Nech to nie je na našu záhubu, ale pre dobro všetkých.

Nestaňme sa vrahmi ďalších tisícov nenarodených detí Nebuďme novodobými Pilátmi, ktorí si umývajú ruky, aby si zachovali politickú korektnosť či iné materiálne výhody, postavenie či moc. Životy detí nemôžu byť závislé na politickom tričku. Ak áno, tak sme horší ako všetci zločinci.

Zašli sme tak ďaleko, že sme toto zlo vraždy nevinného dieťaťa nazvali právom. Brať život inému človeku však nie je žiadne právo, ale obyčajný zločin!“

3 Replies to “Kotleba vyzýva na jednotu poslancov pri hlasovaní za život: Unborn Lives Matter

  1. To tričko s nápisom „Unborn Lives Matter“ je výborný nápad ako podporiť PRO-LIFE hnutie. A ešte lepšie by bolo, ak by toto tričko nenosilo iba len zopár našich poslancov, ale ak by sa možnosť nosenia takéhoto trička stalo v masovom merítku plne dostupným aj pre najširšiu verejnosť, aby takéto tričko si mohol niekde kúpiť a nosiť oblečené úplne každý, kto nesúhlasí so súčasnou dnešnou potratovou genocídou detí.
    Neviem, či mi na to bude vedieť niekto odpovedať, ale chcel by som sa takto verejne spýtať či sa o tejto možnosti uvažuje, že by niekto, či už naša ĽSNS, naše PRO-LIFE hnutie alebo hoc aj kdokoľvek iný, že by na Slovensku, v Českej republike, alebo hoc aj kdekoľvek inde, že by pre najširšiu zákaznícku verejnosť z pohnútok nech už akýchkoľvek – dokonca trebárs hoc aj na nejakej čisto komerčnej podnikateľskej báze – že by niekto vyrábal a predával najširšej verejnosti takéto tričká s nápisom „Unborn Lives Matter“, a ak skutočne nejaký subjekt o výrobe a predaji tričiek s nápisom „Unborn Lives Matter“ vážne uvažuje, či by mi mohol niekto napísať informáciu o ňom, respektíve to, kde by som si takéto tričko mohol kúpiť, poprípade objednať?

    Ďakujem veľmi za odpoveď

    Henryk Lahola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *