Kotleba vysvetľuje, prečo je proti Istanbulskému dohovoru (Video)

Na včerajšom proteste proti Istanbulskému dohovoru bol aj predseda ĽSNS Marian Kotleba, ktorý v reportáži pre portál Kulturblog.sk vysvetľuje, prečo je proti tomuto dohovoru a čo sa mu na ňom nepáči.

Istanbulský dohovor sa javí a prezentuje hlavne v západnej Európe ako niečo, čo má zabrániť týraniu žien a detí. To všetko je v poriadku a stým každý súhlasí. No toto všetko už dávno v zákone máme.

Tento dohovor však zneužil týrané ženy a deti na to, aby pretláčal LGBTI ideológiu a ďalej sa v ňom uvádzajú veci, ktoré by v praxi dovolili akémukoľvek 30 ročnému mužovi tvrdiť, že je 12 ročné dievčatko a spoločnosť by to musela prijať. Áno, aj takéto veci by priniesol Istanbulský dohovor, ktorý chce pretlačiť prezidentka Zuzana Čaputová a vláda ho už dávno nepodporila.

Pozrite si videoreportáž z protestu proti Istanbulskému dohovoru, kde sa na túto tému vyjadruje aj predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba:

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *