Kotleba: "Vy by ste ľudí nechali robiť do smrti! Pre nás nie sú len čísla!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: “Vy by ste ľudí nechali robiť do smrti! Pre nás nie sú len čísla!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V nedeľnej relácii na TV Markíza sa stretli predsedovia strán ĽSNS a SaS (celá relácia tu). Richard Sulík sa jasne vyjadril, že vylučuje akúkoľvek spoluprácu s ĽSNS, aj kvôli ich ekonomickému programu. Sulík vyčítal Kotlebovi aj to, že hlasoval za zastropovanie dôchodkov, čo znamená, že ľudia sa nemusia báť, že budú musieť pracovať “do smrti”.

Kotleba na Sulíka reagoval a odpovedal, že ani on si nevie predstaviť spoluprácu s ich stranou, ktorá by najradšej zrušila dôchodok a nechala robiť ľudí do smrti.

“Ja si to neviem predstaviť (spoluprácu s SaS), veď vy sa netajíte tým, že vy chcete, aby ľudia makali bez nároku na dôchodok až do čistej smrti, že aby tí dôchodcovia boli vyžmýkaní ako vechte a aby stále platili a robili, a keď majú mať nárok na dôchodok tak s tým nesúhlasíte.” reagoval Marian Kotleba na Sulíka.

Na záver Marian Kotleba dodal, že musíme zmeniť sociálnu politiku štátu tak, aby sa rodilo viac detí, čo by vyriešilo aj problém s budúcimi dôchodkami. Takéto riešenia napríklad začala praktizovať vládna strana Viktora Orbána v Maďarsku, kde je prioritou, aby domáce obyvateľstvo bolo povzbudzované zakladať si rodiny a mať deti. Maďarská vláda ponúka 33-tisíc eur rodinám, ktoré budú mať 3 deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *