Slovensko

Kotleba viedol v ankete na Topkách, tak ju rovno celú v rámci demokracie zmazali!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na portáli Topky.sk sa uverejnil článok s prieskumom o tom, ktorému verejnému činiteľovi najviac dôverujú Slováci. Na prvom mieste sa umiestnila prezidentka Zuzana Čaputová s 58% percentami. Marian Kotleba v tomto prieskume dostal 22%.

Topky sa však rozhodli aj o online anketu priamo v tomto článku, aby si tak mohli aj ľudia vybrať svojho politika, ktorému najviac dôverujú. V tomto online prieskume okamžite dominoval Marian Kotleba na prvom mieste a za ním prezidentka Zuzana Čaputová.

Portál však online anketu z článku ihneď vymazal a už neexistuje. Našťastie stihli ľudia urobiť záznamy a tak môžeme vidieť, že dominoval Marian Kotleba.

Podobnú anketu vymazala aj stránka Noizz, ktorú vlastní spoločnosť Ringier Axel Springer SK, pod ktorú spadá napríklad aj Nový Čas. Táto stránka uverejnila anketu, kde ľudia hlasovali za politickú stranu. Desaťtisíce ľudí v hlasovaní poslali do prvého miesta práve Kotlebovu ĽSNS. Anketa však bola bez vysvetlenia zmazaná. Takto má asi vyzerať tá liberálna demokracia.

https://www.youtube.com/watch?v=BjMHXMg0paM

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *