Kotleba videl kamerové záznamy z prešovskej väznice. Má tri nové otázky a zaujímavé náhody

Šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý je aj členom vyšetrovacej skupiny, ktorá má pomôcť objasniť smrť generála Milana Lučanského prichádza s novými informáciami. Kotleba v pondelok oznámil, že po skončení zasadnutia komisie bolo mnoho otázok zodpovedaných, ale vynorili sa ďalšie.

„Pred chvíľou sa skončilo ďalšie zasadnutie komisie k prípadu smrti generála Lučanského.Pozreli sme ďalšie kamerové záznamy, a skontrolovali ich podľa systému zamykania ciel. Mnoho otázok bolo zodpovedaných, ale vynorili sa tri ďalšie. Definitívny záver tak ani po dnešku ešte nedokážem urobiť. Jedno je však isté. Elektronické systémy v prešovskej väznici sú na úrovni začiatku 90-tych rokov. Katastrofa. A práve do takto zaostalo vybavenej väznice poslal Špecializovaný trestný súd generála Gašpara aj generála Lučanského. Zaujímavé náhody.“ píše Kotleba.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353