Kotleba videl kamerové záznamy z prešovskej väznice. Má tri nové otázky a zaujímavé náhody

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý je aj členom vyšetrovacej skupiny, ktorá má pomôcť objasniť smrť generála Milana Lučanského prichádza s novými informáciami. Kotleba v pondelok oznámil, že po skončení zasadnutia komisie bolo mnoho otázok zodpovedaných, ale vynorili sa ďalšie.

„Pred chvíľou sa skončilo ďalšie zasadnutie komisie k prípadu smrti generála Lučanského.Pozreli sme ďalšie kamerové záznamy, a skontrolovali ich podľa systému zamykania ciel. Mnoho otázok bolo zodpovedaných, ale vynorili sa tri ďalšie. Definitívny záver tak ani po dnešku ešte nedokážem urobiť. Jedno je však isté. Elektronické systémy v prešovskej väznici sú na úrovni začiatku 90-tych rokov. Katastrofa. A práve do takto zaostalo vybavenej väznice poslal Špecializovaný trestný súd generála Gašpara aj generála Lučanského. Zaujímavé náhody.“ píše Kotleba.