Kotleba: "Vám v Markíze to vyšlo ešte aj na 88 centov!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: “Vám v Markíze to vyšlo ešte aj na 88 centov!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba sa objavil po dlhej dobe na televíznej obrazovke v Markíze, kde sa do neho okamžite pustil moderátor a začal vyťahovať niekoľko rokov staré zábery či nepodstatné veci, ktoré často nemali s Kotlebom ani nič spoločné, len mali nabudiť dojem, že predseda ĽSNS je ten najhorší.

Moderátor sa pýtal Kotlebu na čísla, za ktoré je Kotleba súdený. Ide o sumu 1488€. Kotleba v zápätí vytiahol obrázky, kde samotná TV Markíza darovala na deň detí sumu 8888,88€.

“Nám dávate za vinu 1488, ale Vám v Markíze to vyšlo ešte aj na 88centov”

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *