Slovensko

Kotleba urobil niečo, za čo si ho kňaz Kuffa váži: „Ste charakterný človek, v tomto si vás vážim“ (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kňaz Marian Kuffa v jednom svojom príhovore hovoril o zastavení Istanbulského dohovoru a spomenul aj Mariana Kotlebu a prečo si ho váži. Kotleba mal Kuffovi navrhnúť, aby tieto veci riešili cez parlament. Keď sa ho Kuffa opýtal, kto by to mal v parlamente podať, Kotleba ukázal na stranu SNS, čím by nahral politické body práve tejto strane.

Kuffovi sa páčilo, že Kotlebovi nejde o politické ovocie, ale keď ide o správnu vec, je mu jedno, kto si získa tieto politické body.

Celá kázeň Marian Kuffu tu:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!