Slovensko

Kotleba: Teraz len skúšajú, čo si v tejto covid-fašistickej totalite môžu ku nám dovoliť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba bol v piatok v Prievidzi, kde vo svojom prejave hovoril o dvoch kontroverzných prípadoch, ktoré sa udialo v meste, kde je primátorkou ultraliberálna politička. V prvom prípade policajti brutálnym spôsobom spacifikovali muža s barlou, pretože nemal rúško na okresnom úrade a druhý prípad sa odohrával v predajni LIDL.

Kotleba sa v Prievidzi vyjadril ku šikanovaniu obyvateľov mesta: “Ten teror je tak intenzívny proti vám, ako možno nikde inde na Slovensku. Po tom, čo tu policajti dobili človeka s barlou len preto, že na okresnom úrade nemal rúško… A po tom, čo som videl, čo to v stredu vyvádzala polícia v Lidli s obyvateľmi mesta Prievidza, tak som si povedal, že nemôžem k tomu ostať ľahostajný, že to nemôžem nechať len tak.”

Podľa šéfa ĽSNS, dnes len kompetentní skúšajú, čo si môžu voči ľuďom v tejto fašistickej covid totalite dovoliť

“My sme dnes svedkami toho, že vláda, ktorá tu je, slúži nie Slovensku, ale zahraničným záujmom. Sme svedkami toho, že pod vymyslenou zámienkou nejakého vírusu sa nám snažia pomaly, postupne, ale veľmi isto, upierať naše základné občianske a ľudské práva.”

Podľa predsedu ĽSNS to dokazuje hneď niekoľko príkladov z uplynulého týždňa: “Videli sme, čo sa všetko udialo, aké veci sa udiali, ktoré by mali národu otvoriť oči, aby ľudia pochopili, že keď budú plniť tieto nezmyselné príkazy, tak jediná reakcia zo strany vlády a sluhov toho nového svetového poriadku bude tá, že prídu ďalšie nezmyselné príkazy.”

Pripomenul prípad člena pandemickej komisie profesora Jarčušku, ktorý sa zabával bez rúška. “Hoci ľudí nútia nosiť handry na tvári.” Podľa Kotlebu nejde o to, či Jarčuška dostane nejakú pokutu, ale podľa neho to dokazuje, že sami autori opatrení vedie, že ide “len o divadlo”.

Kotleba sa vyjadril aj ku situácii v Národnej rade, ktorej rokovanie bolo prerušené kvôli pozitívne otestovanej zaočkovanej poslankyni vládneho hnutia OĽaNO. “Táto poslankyňa poctivo nosí či rúško či respirátor a ešte k tomu je dvakrát očkovaná. Ja sa pýtam, kde je nejaký medicínsky význam týchto opatrení?”

“Pamätáte si, keď sa bojovalo proti socializmu, že ľudia vtedy neboli slobodní a aké to bolo zlé a nespravodlivé? A pritom by nikoho ani nenapadlo, že sa dožijeme doby, keď vyjdete niekde vonku a polícia vás bude šikanovať za to, že nemáte rúško alebo vás budú vyhadzovať z obchodu za to, že nemáte, handru, náhubok… Oni nech nám nehovoria nič o slobode, nech nám nehovoria nič o demokracii.”

2 Replies to “Kotleba: Teraz len skúšajú, čo si v tejto covid-fašistickej totalite môžu ku nám dovoliť

  1. Tento pán ešte pre ľudí nič neurobil…a to bol aj županom… iba sa priživuje na hneve ľudí. Áno všetci sme nasratí, no takýto populisti s prázdymi rečami nám nepomôžu.

    1. M Kotleba nie je ziadny populista. Je to pronarodny politik, obhajuje zaujme Slovenska a Slovakov a Spravne pomenovava ako to v skutocnosti je s touto podvodnou plandemiou…..
      Naopak, tato skorumpovana fasisticka vlada ozobracuje ludi, sluzi americanom a EU elitam, naplna ich priania a rozkazy…. Tato vlada nikdy nic pre ludi neurobila…. Prizivuje a obohacuje sa Olajno, Sas. Sme rodina, progresivci… a dokonca aj slnieckarsky Pellegriniho HLAS, ktory ak by sa dostal do vlady tak bude len pokracovat v tom, co robi terajsia vlada.. .
      Sa zobudte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *