Kotleba: Táto vláda cez leto neurobila nič preto, aby pomohla zdravotníkom. Matovičovi táto situácia vyhovuje - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Táto vláda cez leto neurobila nič preto, aby pomohla zdravotníkom. Matovičovi táto situácia vyhovuje

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Parlament dnes rokuje o 500 eurovej odmene pre ľudí nad 60 rokov, ktorí sa nechajú zaočkovať. S týmto nápadom prišiel minister financií Igor Matovič, do ktorého sa hneď kriticky oprel šéf ĽSNS Marian Kotleba.

Kotleba sa pýta, prečo by si mali dôchodcovia nechať pichnúť vakcínu, za ktorú nenesie zodpovednosť ani vláda, ani výrobca. Pýta sa tiež, čo robila vláda celé leto so zdravotníctvom, keď teraz tvrdia, že nemocnice to majú ťažké.

“Povedali ste, že zdravotníci volajú o pomoc. No, čo ale táto vláda spravila cez leto, preto, aby zdravotníci o pomoc nevolali. Nič ste neurobili pán Matovič. Nič. Pretože vám táto situácia maximálne vyhovuje.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *