Kotleba: Sme jediná strana, ktorú nemožno spájať s korupciou. Odmietol som predaj nemocníc PENTE

Šéf ĽSNS Marian Kotleba na tlačovej konferencii hovoril o aktuálnom zadržaní Jaroslava Haščáka z finančnej skupiny PENTA.

Kotleba tvrdí, že sú jediná strana, ktorú nemožno spájať s korupciou. Nikdy podľa Kotlebu nebola jeho strana namočená v žiadnej korupcií. Šéf ĽSNS víta prácu polície, ale podľa neho začne tá skutočná očista Slovenskej republiky vtedy, keď sa začnú riešiť aktuálni politici.

Kotleba dúfa, že sa vyšetrovanie nezahrá do stratena. Pripomenul, že keď bol ešte predsedom Banskobystrického kraja a odmietal podpísať predaj nemocníc práve PENTE, tak v médiách, ktoré vlastní táto finančná skupina písali články proti Kotlebovi.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353