Slovensko

Kotleba si týmto prejavom zaslúžil obrovský potlesk na proteste v Bratislave (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu 10.7.2021 sa konal v Bratislave protest proti vláde a očkovaniu pred Úradom vlády. Aktivisti pozvali niekoľkých politikov, odborníkov či iné osobnosti. Na proteste sa zišli tisíce ľudí (video na konci článku).

Koltebovci pomohli organizátorom a zabezpečili kompletnú zvukovú techniku, stany, či pitnú vodu pre ľudí, aby protest mohol prebehnúť. Niektorí politici, ktorí na proteste nevystúpili sa začali sťažovať, že Marian Kotleba protest zneužil. Pravdou je, že bez Kotlebovcov by protest nemohol prebiehať v takomto veľkom formáte. Spomenúť treba aj autobusy, ktoré zaplatili Kotlebovci, aby doviezli ľudí z celého Slovenska.

Na proteste vystúpili len dvaja poslanci za ĽSNS a to Marian Kotleba a Rastislav Schlosár. Okrem nich vystúpili aj politici z iných strán a rôzni aktivisti či lekári.